DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018

     Po dvou letech opět otevíráme brány našeho zahradnictví pro širokou veřejnost. Od 30.8. do 2.9. od 9 do 17 hodin si můžete přijít prohlédnout veškeré pěstební plochy, výsadby matečnic, pokusné výsadby, množárenský skleník a další běžně skrytá zákoutí zahradnictví v Úzké ulici. Přijďte se jen tak pokochat krásou a rozmanitostí námi pěstovaných rostlin nebo využijte možnost výběru a nákupu přímo z pěstebních ploch. Čeká na Vás zhruba 150 000 rostlin! Více na našem facebookovém profilu na tomto odkazu: https://www.facebook.com/Zahradnictv%C3%AD-Tr%C3%A1vn%C3%AD%C4%8Dek-143028789211751/

POZOR! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! V AREÁLU ZAHRADNICTVÍ NEMÁME DOSTATEČNÉ PARKOVACÍ KAPACITY, PROTO NECHTE SVÁ VOZIDLA NA NÁMĚSTÍ A K NÁM POKRAČUJTE PĚŠKY - JE TO JEN KOUSEK :-)

Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

 

ZAHÁJENÍ PRODEJE V ROCE 2017

Letos se nám podařilo otevřít prodejny už 8.3.! Ovocných stromků je zatím dost a v širokém sortimentu, navážíme okrasné dřeviny a trvalky, uklízíme, čančáme. Koncem března nabídneme sazenice jahod a začátkem dubna sadbu zeleniny, muškáty a jiné balkonové květiny.

Martin Trávníček, zahradník

 

 

OVOCNÉ DNY 2016

Dnes 12.10. jsme dotřídili a založili valnou většinu stromků připravených k podzimnímu prodeji a začli jsme prodávat. Zbývá připravit oblíbenou výstavku ovoce s ochutnávkou a můžeme zahájit OVOCNÉ DNY 2016. Výstavka s prodejem stromků potrvá minimálně do poloviny listopadu, ochutnávat se bude tak dlouho, dokud bude co ochutnávat..... To trvá obvykle dva týdny. Přijďte si k nám vybrat stromek podle chuti!!!

 

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2016

 Dovoluji si pozvat všechny příznivce rostlin a zahradničení na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které pořádáme ve dnech 27. a 28.8. od 9 do 17 hodin. Zájemci si mohou projít pěstební zázemí celé školky, vybrat si rostliny přímo z pěstebních ploch a pokochat se krásou rozkvetlých výsadeb ibišků, trvalek, čarověníků...atd. Opět budou k vidění výstavní expozice spřátelených firem produkujících trvalky, kaktusy a sukulenty, chryzantémy nebo cibuloviny a firem, které se zabývají projektováním a výsadbami zahrad. Bližší informace naleznete na našem facebookovém profilu na tomto odkazu:

https://www.facebook.com/Zahradnictv%C3%AD-Tr%C3%A1vn%C3%AD%C4%8Dek-143028789211751/

Letos bohužel nebude možné parkovat v areálu zahradnictví. Svá vozidla zanechávejte na parkovacích místech na náměstí (v

sobotu odpoledne a v neděli bez poplatku) a projděte se k nám do Úzké ulice pěšky - je to jen kousek!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

 

 

OVOCNÉ DNY 2015

 

Vážení zákazníci! I letošní sezónu prodeje ovocných stromků zahajujeme tradiční výstavkou ovoce s ochutnávkou. Od 15. října (po-pá 9-17, so 9-12hod) pro Vás máme připraveny desítky odrůd jablíček a jiného ovocíčka na ukázku i k ochutnání, ale hlavně široký sortiment stromků k prodeji. Obslouží Vás zkušené prodavačky, které jistě odpoví na všechny Vaše dotazy. K nákupu si můžete odnést i jednoduchý informační leták o správné volbě podnože, pěstitelského tvaru a s popisem základů správného řezu stromků. K tomu všemu se můžete pokochat okrasnými dřevinami, které přecházejí do pestrého podzimního zbarvení a vybrat si z nabídky Chryzantém, macešek nebo vřesů do stále olíbenějších zimních truhlíků.

PŘIJĎTE SI K NÁM VYBRAT STROMEK PODLE CHUTI!!

Co je u nás nového můžete sledovat i na Facebooku na této adrese: www.facebook.com/Zahradnictví-Trávníček-143028789211751/timeline/

 

 

 

UKONČENÍ PRODEJE V MILÍNĚ 25.4. 2015

 

Děkuji za přízeň všem "milínským" zákazníkům!

 

V sobotu 25.4. byl ukončen provoz naší prodejny v Milíně. S potěšením jsem z úst mnoha zákazníků slyšel jak pěkně že jim rostliny od nás rostou, jak byli spokojeni s kvalitou, cenami i s ochotou a odborností prodavaček. Plní mě to radostí, protože se potvrzuje nejen že svou práci děláme dobře, ale hlavně, že obyčejný český zahradník dokáže odolat globální produkci a stálé mediální masáži od hobbymarketů. Je mi líto, že právě rozšiřování pěstební školky v Milevsku mě nutí k omezování aktivit jinde. Snad se mi časem podaří obnovit nabídku našich rostlin v Milíně nějakou jinou, pro mě méně náročnou formou. Ten, kdo má zájem o kvalitní místní produkci, si k nám jistě najde cestu a zavítá za námi do Milevska nebo do Písku. Těšíme se na Vás!

 

Martin Trávníček, zahradník

 

 

 

42. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ JE ZA NÁMI

 

   Letošní den otevřených dveří už je minulostí. Podařilo se nám připravit pro návštěvníky nevšední podívanou na množstrví rostlin z vlastní produkce, ale i od spřátelených zahradníků. Vyzkoušeli jsme si prodej rostlin přímo z pěstebních ploch a myslím, že ke spokojenosti zákazníků. Vše proběhlo v pořádku, jen počasí trochu zlobilo. Ještě za nám ve sklenících neprší :-)

   Další zajímavou akci nabídneme na všech našich prodejnách od 15. října. Prodej ovocných stromků zahájíme tradičně výstavou několika desítek odrůd jablek, hrušek a dalších ovocných druhů. Samozřejmostí je u nás ochutnávka s odborným výkladem.

PŘIJĎTE SI K NÁM VYBRAT STROMEK PODLE CHUTI!

Martin Trávníček

 

 

NOVÁ PRODEJNA V PÍSKU OTEVŘENA !!!

 

Po několika měsících příprav se nám podařilo zařídit a otevřít novou prodejnu v Písku. Nám se moc líbí, protože je na pěkném místě u potoka s vyhlídkou na panorama Písku a schovaná v zeleni. Jsme moc zvědaví jak se bude líbit Vám, našim zákazníkům. A kde že to kouzelné místo je? No v Hradišťské ulici v zahradě Městských služeb Písek, tam co je ta velká žlutá stodola. Od středověké krčmy v bývalém pivovaru popojedete kousíček směrem k Jitexu a už nás uvidíte. Pak stačí projet modrou bránou hned za můstkem vpravo a zaparkovat uvnitř. Otevírací doba je stejná jako v Milevsku a v Milíně (Po-Pá 9-17, So 9-12) a telefon přímo na tu šikovnou prodavačku je: 601 22 44 00.

Připraven je široký sortiment okrasných dřevin z vlastní produkce, trvalky, substráty a ovocné dřeviny.

září 2012      Martin Trávníček

 

LETOS OSLAVUJEME!!!

 

Protože je našemu zahradnictví v Milevsku právě 50 let, protože firma Zahradnictví Trávníček funguje už 10 let a protože z toho 5 let už sídlíme v tom 50-ti letém zahradnictví v Milevsku, připravujeme pro Vás 41. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ !!! 

 

V loňském roce jsme obnovili dlouholetou tradici výstav v našem zahradnictví - a docela se to myslím povedlo - proto připravujeme letošní Den Otevřených Dveří slavnostnější a zajímavější než kdy jindy (takovou maličkatou Čimelickou výstavičku...:-)).

 

A kdy to všechno proběhne??

OD PÁTKU 24.8. DO NEDĚLE 26.8. 2012 VŽDY OD 9 DO 15 HODIN ! 

Mooooc se na Vás těšíme, tak přijďte pobejt.....

 

 

 

Naše nabídka

Maloobchodním zákazníkům nabízíme široký sortiment okrasných a ovocných dřevin, trvalek a balkonových květin v našich prodejnách v Milíně, Milevsku a nově i v Písku.

Velkoobchodním zákazníkům nabízíme možnost výběru rostlin v naší školce v Milevsku.

Kudy k nám nejlépe?

Naše prodejny najdete

Milevsko


na konci ulice Úzké

Prodejna v Milevsku

Písek


v Hradišťské ulici

Prodejna v Písku

Milín

na sjezdu ze silnice č. 4 (Strakonice - Praha) - směr Příbram (u čerpací stanice SILMET)
Prodejna v Milíně